Tutories

Tots els grups classe tenen assignat un/a tutor/a. La taula següent mostra els tutors de cada grup.

 

 Educació Secundària Obligatòria

NivellGrupTutor/aHorari de visita
1r d’ESO A PALOMA VICENTE Dijous 11.30 - 12.30 h
B MARTA CLARAVALLS Dilluns 10.00 - 11.00 h
C SÍLVIA GÓMEZ Dijous 12.30 - 13.30 h
D SANAE EL HAMDAOUI Dimecres 12.30 - 13.30 h
E MARÍA JOSÉ FERRANDO Dilluns 10.00 - 11.00 h
2n d’ESO A MIQUEL SIMÓN Dilluns 12.30 - 13.30 h
B GEMMA ESTRADA Dimarts 11.30 - 12.30 h
C NÚRIA ESTRUCH Dijous 12.30 - 13.30 h
D MIQUEL ÀNGEL DÍAZ Dijous 11.30 - 12.30 h
E AUGUST RIERA Divendres 11.30 - 12.30 h
3r d’ESO A CLAUSTRE PALLARÈS Divendres 9.00 - 10.00 h
B ISABEL TUSET Dijous 11.30 - 12.30 h
C MARC VECIANA Dilluns 12.30 - 13.30 h
D ÍNGRID OLIVERES Dimarts 11.30 - 12.30 h
E MARC DE BOFARULL Divendres 10.00 - 11.00 h
4t d’ESO A KIRA MENÉN Dimecres 11.30 - 12.30 h
B SANDRA CORTINA Dimarts 10.00 - 11.00 h
C CARLOS BAGLIETTO Dimecres 9.00 - 10.00 h

 

 

Batxillerat

NivellGrupTutor/aHorari de visita
1r BAT A JOAN FOGUET Dilluns 11.30 - 12.30 h
B MARTA INGLÉS Dilluns 12.30 - 13.30 h
C ROCÍO MEJÍAS Dimarts 12.30 - 13.30 h
2n BAT A MARTA ALONSO Dijous 12.30 - 13.30 h
B LILIAN BORRÀS Divendres 11.30 - 12.30 h

 

Cicles Formatius de Grau Bàsic

  Nivell                   Grup                          Curs                   Tutor/a         Horari de visita 
  CFGB   Informàtica d'Oficina  1r  DAVID GARRIGA  Dijous 11.30 - 12.30 h
 2n    

 

 

Cicles Formatius de Grau Mitjà

NivellGrupCursTutor/aHorari de visita
CFGM Activitats Comercials 1r JOSEP L. RAMÍREZ Dilluns 11.30 - 12.30 h
2n ROSER NIÑEROLA Concertar visita amb la tutora 
Cures Auxiliars d'Infermeria Matí ALICIA GARCIA Concertar visita amb la tutora 
Tarda ÀFRICA PAGÈS Concertar visita amb la tutora 
Gestió administrativa  1r JAUME RIBALTA Divendres 12.30 - 13.30 h
2n CRISTINA DOMINGO Concertar visita amb la tutora 
Mecanització 1r XAVIER LORA Dimecres 13.30 - 14.30 h
2n JORDI BARENYS Concertar visita amb el tutor
Soldadura i Caldereria 1r JORDI MAÑAS Dimarts 12.30 - 13.30 h
2n JORDI REVERTÉ Concertar visita amb el tutor
Sistemes Microinformàtics i Xarxes 1r MÍRIAM SUBIRATS Dimarts 10.00 - 11.00 h
2n ANNA GENÉ Concertar visita amb la tutora 
Instal·lacions Elèctriques i Automàtiques 1r XAVIER BATISTA Divendres 12.30 - 13.30 h
2n JORDI BOLEDA Concertar visita amb el tutor

 

 

Cicles Formatius de Grau Superior

NivellGrupCursTutor/a
CFGS Administració i Finances 1r LUCÍA AVIÑO
2n ISAAC BONILLO
Ensenyament i Animació Socioesportives 1r EVA HIGUERA
2n JOAN ROCA
Automatització i Robòtica Industrial 1r RAÜL GARCIA
2n AGUSTÍ PUJOL
Disseny en Fabricació Mecànica 1r FIDEL HINAREJOS
2n FIDEL HINAREJOS
Mecatrònica Industrial 1r JOSÉ DANIEL DORADO
2n FRANCESC GUIVERNAU
Desenvolupament d'Aplicacions Multiplataforma 1r FRANCIS REAL
Administració de Sistemes Informàtics en la Xarxa 2n NEUS BUDESCA
Programació de la Producció en Fabricació Mecànica 1r FÈLIX GARCÍA
Programació de la Producció en Fabricació Mecànica 2n JESUS ROVIRA

 

 Per als tutors de CFGS, cal concertar hores de visita de manera individual.

 

 

Programes de Formació i Inserció

NivellGrupTutora
PFI

Auxiliar de muntatges d’instal·lacions elèctriques, d'aigua i gas   

Auxiliar de comerç i atenció al públic

DEBORAH NORIEGA